Najlepšie vodoodolné telefóny ?

03.04.2018

Vodoodolné telefóny sú čím ďalej tým viac a viac obľúbenejšie. Nerozhodí ich dážď, prach, a niektoré dokonca prežijú aj pád na zem. A aké sú najlepšie?

Samsung Galaxy S9

Tento mobilný telefón je v súčasnosti jeden z najvybavenejších mobilných telefónov na trhu. Má najlepší fotoaparát na trhu, úžasný Infinity displej a certifikát IP68. Tento telefón je rovnako odolný voči prachu ako aj vode. Nemusíte sa báť zobrať si ho na pláž, do vane alebo do bazéna kde môžete fotiť a natáčať videá pod vodou.

Samsung Galaxy Note 8

Podobne ako Samsung Galaxy S9 je aj tento mobilný telefón jeden z najlepších na trhu. Tiež má Infinity displej, certifikát IP68 a dokonca má aj S pen a väčší displej ako Samsung Galaxy S9.

iPhone X

iPhone X je telefón, ktorý súperi so Samsung Galaxy S9 o najlepší telefón na trhu. iPhone X sa úplne vymaká doterajšiemu konceptu iPhonov. Displej siaha od kraja po kraj a chýba aj domovské tlačidlo. Špecialitou je 3D rozpoznanie tváre. Aj keď iPhone X má iba certifikát IP67 nemusíte sa báť, že Vám padne do vane alebo Vám zmokne.Huawei P20 Pro je vlajková loď firmy Huawei. Telefón na prvý pohľad je veľmi pekný a podobá sa Iphonu X.