Najlepšie vodoodolné telefóny ?

03.04.2018

Vodoodolné telefóny sú čím ďalej tým viac a viac obľúbenejšie. Nerozhodí ich dážď, prach, a niektoré dokonca prežijú aj pád na zem. A aké sú najlepšie?

Samsung Galaxy S9

Tento mobilný telefón je v súčasnosti jeden z najvybavenejších mobilných telefónov na trhu. Má najlepší fotoaparát na trhu, úžasný Infinity displej a certifikát IP68. Tento telefón je rovnako odolný voči prachu ako aj vode. Nemusíte sa báť zobrať si ho na pláž, do vane alebo do bazéna kde môžete fotiť a natáčať videá pod vodou.

Samsung Galaxy Note 8

Podobne ako Samsung Galaxy S9 je aj tento mobilný telefón jeden z najlepších na trhu. Tiež má Infinity displej, certifikát IP68 a dokonca má aj S pen a väčší displej ako Samsung Galaxy S9.

iPhone X

iPhone X je telefón, ktorý súperi so Samsung Galaxy S9 o najlepší telefón na trhu. iPhone X sa úplne vymaká doterajšiemu konceptu iPhonov. Displej siaha od kraja po kraj a chýba aj domovské tlačidlo. Špecialitou je 3D rozpoznanie tváre. Aj keď iPhone X má iba certifikát IP67 nemusíte sa báť, že Vám padne do vane alebo Vám zmokne.Smartfóny strednej triedy sú pre ich výrobcov rovnako dôležité, ako vlajkové lode. Práve tieto cenovo dostupnejšie zariadenia sa totiž môžu predávať lepšie a v konečnom dôsledku vynášať spoločnostiam vyššie zisky.