Ako si vybrať herný notebook?

06.02.2018

V tomto článku Vám povieme niekoľko tipov, pomocou ktorých si vyberiete herný notebook.

Pokiaľ si chcete kúpiť nový herný notebook a neviete si rady ako ďalej, ste tu správne. V tomto článku si povieme niekoľko informácií a tipov ako si vybrať najlepší herný notebook.

Ako prvú otázku by ste si mali položiť, koľko peňazí chcete investovať do svojho herného notebooku.

Radím Vám vybrať si notebook s NUM padom. Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá. Vo väčšine hier potrebujete používať čísla napríklad na lietanie v GTA 5. Neviem či by bolo pohodlné ovládať lietanie bez NUM padu.

Určite by som Vám odporučil vybrať notebook s dobrým chladením, pretože pokiaľ má Váš notebook slabé chladenie tak máte horúcu klávesnicu a môže to byť dosť ťažké hrať hry na horúcej klávesnici.

Ako ďaľšiu vec, ktorú by som Vám odporučil pri vyberaní herného notebooku sú kvalitné reproduktory. Zvuk pri väčšine hier je veľmi dôležitý a preto ho netreba podceňovať.

Ako ďalšiu vec, by som Vám odporučil kúpiť notebook s SSD diskom, pretože SSD disk Vám zrýchli Vás počítač niekoľko násobne viac ako HDD disk. Vďaka SSD disku sa Vám budú rýchlejšie načítať súbory hier a tým sa Vám budú hry rýchlejšie načítať.Smartfóny strednej triedy sú pre ich výrobcov rovnako dôležité, ako vlajkové lode. Práve tieto cenovo dostupnejšie zariadenia sa totiž môžu predávať lepšie a v konečnom dôsledku vynášať spoločnostiam vyššie zisky.