Ako získavať kontakty na Vašich potencionálnych zákazníkov?

27.11.2017

Pokiaľ ste nová firma, tak určite hľadáte spôsob ako získavať kontakty na Vašich potencionálnych zákazníkov. Ak sa chcete dozvedieť viac, určite si prečítajte tento článok. 

Veľa firiem nevie ako získať kontakt na nových potencionálnych zákazníkov. Najefektívnejší spôsob ako získávať kontakty je napísať E-BOOK, ktorý umiestnite na svoje webové stránky. Pokiaľ si Váš zákazník chce stiahnuť E-BOOK, musí zadať jeho e-mailovú adresu.

Tým, že Vám zákazníci nechajú ich e-mailovú adresu, môžete im jednoducho posielať novinky, zľavy atď.. Aby ste nemuseli kazdému zákazníkovi ručne posielať e-mail na privítanie alebo novinky, stačí ak začnete používať program Smart Emailing.

Smart Emailing môžete do 200 kontaktov využívať zadarmo. Obsahuje mnoho užitočných funkcií, ktoré Vám pomôžu vo Vašom biznise.Smartfóny strednej triedy sú pre ich výrobcov rovnako dôležité, ako vlajkové lode. Práve tieto cenovo dostupnejšie zariadenia sa totiž môžu predávať lepšie a v konečnom dôsledku vynášať spoločnostiam vyššie zisky.