Ako zvýšiť návštevnosť Vašeho webu bez platenia reklamy?

29.11.2017

Pokiaľ ste si založili webovú stránku, tak určite chcete aby Vám na ňu prišlo čo najviac ľudí. V tomto článku Vám poradím, ako získať vyššiu návštevnosť bez platenia reklamy.

Najefektívnejším spôsobom ako zvýšiť návštevnosť Vašeho webu je LINK BUILDING.

Hneď ako si založíte svoju webovú stránku, mali by ste ju zaregistrovať do zoznamov firiem, pretože tieto zoznamy firiem sú vo vyhľadávaní na vysokých pozíciách, a tým že budú odkazovať na Vašu webovú stránku, tak ju posunú vo vyhľadávaní na lepšie pozície.

Pokiaľ by ste chceli sledovať koľko stránok odkazuje na Vašu webovú stránku, stačí ju zaregistrovať na Googli to programu Search Console.

Ďalšou možnosťou ako zvýšiť návštevnosť Vašeho webu je nahrávať Vaše videá na YouTube a do popisov týchto videí pridávať odkaz na Vaše webové stránky. Jediná nevýhoda je, že musíte mať čas na točenie a nahrávanie videí.

Pokiaľ ale chcete mať svoj web na navyšších pozíciach vo vyhľadávaní je dobré, keď na Vašu stránku odkazuje veľa odkazov. Z Vašej stránky by ste nemali odkazovať na iné stránky pretože si tým škodíte. Smartfóny strednej triedy sú pre ich výrobcov rovnako dôležité, ako vlajkové lode. Práve tieto cenovo dostupnejšie zariadenia sa totiž môžu predávať lepšie a v konečnom dôsledku vynášať spoločnostiam vyššie zisky.