OnePlus 5 patrí medzi najlepšie telefóny !

27.10.2017

OnePlus je pomerne mladý výrobca, ktorý zásobuje trh dobre vybavenými mobilnými telefónmi za skvelú cenu. Myslíte si, že má šancu proti najlepším telefónom na trhu?

Má výbavu vlajkovej lode za strednú cenu. Nechýba mu ani do detailu premyslené spracovanie. OnePlus 5 na prvý pohľad pripomína iPhone 7 Plus. Má 5,5" displej s Full HD rozlíšením, technológiu AMOLED a ultra rýchlu čítačku odtlačkov prstov. 

Duálny fotoaparát

Nad displejom je umiestnená 16 Mpx kamera. Duálny fotoaparát má rozlíšenie 16 Mpx, tak ako aj predná kamera. S duálnym fotoaparátom, môžete natáčať videá v kvalite 4K s      30 FPS. V rozlíšení Full HD môžete natáčať videá s 60 FPS. Funkcia HDR dokáže zvládnuť aj náročné expozície. 

Najlepší z najlepších 

OnePlus 5 obsahuje procesor Snapdragon 835. Tento procesor má aj Samsung Galaxy S8. To ale nie je všetko, OnePlus 5 Vám ponúka až 8GB pamäte RAMSmartfóny strednej triedy sú pre ich výrobcov rovnako dôležité, ako vlajkové lode. Práve tieto cenovo dostupnejšie zariadenia sa totiž môžu predávať lepšie a v konečnom dôsledku vynášať spoločnostiam vyššie zisky.